Sędzia pływania

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

O stronie

Niniejsza strona ma służyć przede wszystkim wymianie doświadczeń dotyczących sędziowania zawodów pływackich. Skierowana jest głównie do sędziów pływania, ale również do wszystkich osób związanych ze sportem pływackim.

Wszelkie porady, wskazówki i uwagi umieszczone na tej stronie, o ile nie zaznaczono inaczej, są jedynie autorskim omówieniem przepisów i nie należy ich traktować jako oficjalnej wykładni obowiązującej w Polsce. Należy pamiętać, że jedyną organizacją mającą prawo do wydawania obowiązujących przepisów jest Polski Związek Pływacki.

Chciałbym, aby strona była współtworzona przez jak najliczniejsze grono sędziów, zarówno tych z kilkunastoletnim, czy nawet kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, jak i przez osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z sędziowaniem. Bez wątpienia cenne będą wypowiedzi zawodników, trenerów i innych sympatyków pływania.

Jeżeli masz pomysł jak ubogacić treść tej witryny proszę o kontakt pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.